Výstava Domov a Teplo 2010

Přijďte nás navštívit 9.-12.září 2010 na výstaviště v Lysé nad Labem

Ve dnech 9.-12.9.2010 se účastníme výstavy Domov a Teplo 2010 - na výstavišti v Lysé nad Labem. 

Rádi bychom Vám představili námi vyráběnou standardní a designovou velkoplošnou keramiku jako jedinečnou možnost pro stavbu všech typů kachlových kamen, sporáků a moderních krbů.

Novinkou v naší široké nabídce jsou kachlová kamna Alako - během výstavy s akční slevou 10%. Tato kamna vyrábíme i s teplovodním výměníkem o výkonu až 7kW. Samozřejmostí je možnost výběru barvy keramiky z široké palety odstínů glazur Hein.

Další inovací našeho sortimentu jsou Malá kachlová kamna s možností instalace automatické regulace pro optimalizované řízení hoření, určená k vytápění nejen nízkoenergetických domů  a objektů s nízkou tepelnou ztrátou.

Najdete nás ve výstavním kamionu sesterské firmy Romotop. Jste srdečně zváni denně od 9.00 do 17.00hod.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!