Sídlo společnosti

ROMOTOP spol. s r.o.

Komenského 325, 742 01 Suchdol nad Odrou

Czech Republic

e-mail: info@romotop.cz

 

IČ: 47678186, DIČ: CZ47678186

Spisová značka: C4205 vedená u Krajského soudu v Ostravě

ID datové schránky: zcfx4im

 

Call +420-731-63-64-63

Vážení zákazníci, v souvislosti s aktuálním nařízením vlády je prodejna v Tošovicích do odvolání uzavřena. Pro odborné poradenství – konzultace, příjem objednávek nebo zajištění náhradních dílů se obracejte na pracovníky obchodního / technického oddělení viz kontakty. Můžete také využít síť našich autorizovaných prodejců.

Podniková prodejna - vzorkovna otevřena:

Po - Pá: 7.00 - 14.00h

Nabídka služeb:

 • odborné a technické poradenství
 • prodej keramických kachlů, kachlových kamen a kachlových krbů
 • náhradní díly, zajištění záručního a pozáručního servisu
 • jsme kvalifikovaným členem Cechu kamnářů ČR

Platba pouze v hotovosti (plat. kartou nelze). Podle zákona o evidenci tržeb č.112/2016 Sb. je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Oznámení o fúzi společností ROMOTOP spol. s r.o. a Hein & spol. - úplné znění

 


 

Podniková prodejna ROMOTOP

Plzeňská 136/131 
150 00 Praha 5 - Košíře 
Call: +420-257-221-805

Nabídka služeb:

 • prodej krbových kamen, kachlových kamen, krbových vložek a kachlových krbů
 • doprava zakoupených kamen k zákazníkovi domů
 • instalace (snížená sazba DPH)
 • oprávnění k zapojování spotřebičů na biomasu dle zákona č. 406/2000sb. o hodpodaření energií
 • počítačové návrhy staveb a kamen ve 3D
 • člen Cechu kamnářů ČR
 • prodej náhradních dílů a příslušenství
 • odborné poradenství

Vážení zákazníci a obchodní partneři, v návaznosti na aktuální nařízení vlády je podniková prodejna Romotop v Praze do odvolání uzavřena. V případě dotazu prosím kontaktujte vedoucího prodejny pana Martina Netušila ml. na tel. čísle 603 567 170 nebo 257 221 805.

Děkujeme za pochopení.

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

Představení značky HEIN

Značka HEIN byla založena 21. června 1999 jako firma Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o., sídlící v obci Tošovice nedaleko města Odry. Dne 1. 4. 2021 se stala součástí společnosti ROMOTOP spol. s r.o., a to fúzi sloučením. Spojení společností Romotop a Hein má smysl a jasný cíl – přinášet to nejlepší, co umíme, a to již společně pod jednou značkou ROMOTOP. Věříme, že je to krok správným směrem, který nám otevírá další možnosti rozvoje oboru krbových vložek, krbových a kachlových kamen. Ruční výroba tradičních keramických kachlů i nadále pokračuje jako zn. HEIN, která si svou kvalitou vybudovala na trhu místo jako jedna z nejlepších..  

Původní myšlenka o založení malé výrobny se rychle rozrostla do současných rozměrů. Dnes disponujeme rozsáhlým pracovištěm se silným technickým zázemím a potenciálem, využívajícím pro výrobu keramiky moderní technologie, s důrazem na zachování tradice. Máme vlastní přípravu používaných směsí a glazur, laboratoř, vývojové pracoviště a veškeré výrobní zařízení. Konkrétním výsledkem naší práce, s přispěním zkušeností a odpovědného přístupu zaměstnanců, jsou nápadité keramické kachle klasického i moderního designu, vhodné pro stavbu kachlových kamen, krbů a sporáků.

 

 

  

 

 

 

   

 

 

Kachlová kamna

Kachlová kamna poskytují člověku teplo ve formě jemu nejpřirozenější a nejzdravější. Z kachlů Hein, které vyrábíme použitím výhradně kvalitních přírodních materiálů, je možné postavit kachlová kamna klasická, krbová, krby a kuchyňský kachlový sporák, v nichž je spalování dřeva velmi účinným a levným způsobem vytápění s nezanedbatelným ekologickým přínosem.

Jsme český výrobce keramických kachlů tradičních, kachlů moderních, jako je designová velkoplošná keramika a materiály pro stavbu topidel.