Sídlo společnosti

Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o. 
Tošovice 1 
742 35 Odry

Call +420-731-63-64-63

Vážení zákazníci, v souvislosti s aktuálním nařízením vlády je aktuálně do 22. 1. 2021 (včetně) podniková prodejna v sídle firmy – Tošovicích uzavřena, a to až do odvolání. Pro odborné poradenství – konzultace, příjem objednávek nebo zajištění náhradních dílů se obracejte na pracovníky obchodního / technického oddělení viz kontakty. Můžete také využít síť našich autorizovaných prodejců.

Podniková prodejna - vzorkovna otevřena:

Po - Pá: 7.00 - 14.00h

Nabídka služeb:

 • odborné a technické poradenství
 • prodej keramických kachlů, kachlových kamen a kachlových krbů
 • náhradní díly, zajištění záručního a pozáručního servisu
 • jsme kvalifikovaným členem Cechu kamnářů ČR

Platba pouze v hotovosti (plat. kartou nelze). Podle zákona o evidenci tržeb č.112/2016 Sb. je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o.
Identifikační číslo: 25838857 | DIČ CZ25838857 | Spisová značka: C 20865 vedená u Krajského soudu v Ostravě

 


 

Expozice firmy Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o.

Podniková prodejna ROMOTOP

Plzeňská 136/131 
150 00 Praha 5 - Košíře 
Call: +420-257-221-805

Nabídka služeb:

 • prodej krbových kamen, kachlových kamen, krbových vložek a kachlových krbů
 • doprava zakoupených kamen k zákazníkovi domů
 • instalace (snížená sazba DPH)
 • oprávnění k zapojování spotřebičů na biomasu dle zákona č. 406/2000sb. o hodpodaření energií
 • počítačové návrhy staveb a kamen ve 3D
 • člen Cechu kamnářů ČR
 • prodej náhradních dílů a příslušenství
 • odborné poradenství

Vážení zákazníci a obchodní partneři, v návaznosti na aktuální nařízení vlády je podniková prodejna Romotop v Praze uzavřena do 22.1. (včetně). V případě dotazu prosím kontaktujte vedoucího prodejny pana Martina Netušila ml. na tel. čísle 603 567 170 nebo 257 221 805.

Děkujeme za pochopení.

 


  „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

Představení společnosti

Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o., sídlící v obci Tošovice nedaleko města Odry, byla založena 21. června 1999 a dodnes je ryze českou firmou.

Původní myšlenka o založení malé výrobny se rychle rozrostla do současných rozměrů. Dnes disponujeme rozsáhlým pracovištěm se silným technickým zázemím a potenciálem, využívajícím pro výrobu keramiky moderní technologie, s důrazem na zachování tradice. Máme vlastní přípravu používaných směsí a glazur, laboratoř, vývojové pracoviště a veškeré výrobní zařízení. Konkrétním výsledkem naší práce, s přispěním zkušeností a odpovědného přístupu zaměstnanců, jsou nápadité keramické kachle klasického i moderního designu, vhodné pro stavbu kachlových kamen, krbů a sporáků.

Naše firma je výhradním výrobcem keramiky pro krbová kamna Romotop. Jsme členy Cechu kamnářů České republiky.

Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o.
Tošovice 1, 742 35 Odry

 

 

  

 

 

 

   

 

Kachlová kamna

Kachlová kamna poskytují člověku teplo ve formě jemu nejpřirozenější a nejzdravější. Z kachlů Hein, které vyrábíme použitím výhradně kvalitních přírodních materiálů, je možné postavit kachlová kamna klasická, krbová, krby a kuchyňský kachlový sporák, v nichž je spalování dřeva velmi účinným a levným způsobem vytápění s nezanedbatelným ekologickým přínosem.

Jsme český výrobce keramických kachlů tradičních, kachlů moderních, jako je designová velkoplošná keramika a materiály pro stavbu topidel. Přinášíme teplo a pohodu do Vašich domovů! Firma Hein, Tošovice - Odry.