Showroom a expedice:

Po - Pá: 7.00 - 14.00h

Nabídka služeb:

 • odborné a technické poradenství
 • prodej keramických kachlů
 • jsme kvalifikovaným členem Cechu kamnářů ČR

Platba pouze v hotovosti (plat. kartou nelze).

V případě dotazu, poptávky či závazné objednávky lze využít kontakty na našich webových stránkách, a to síť našich autorizovaných prodejců nebo na pracovníky obchodního oddělení.

Pro objednávku náhradních dílů se obracejte na autorizovaného prodejce ve vaší blízkosti. Pokud jste si zakoupili výrobek přímo u výrobce Romotop spol. s r.o., využijte prosím náš webový formulář, anebo se obracejte na e-mailový kontakt uvedený v sekci Zákaznický servis / Náhradní díly.

Objednané zboží vč. náhradních dílů je doručováno zásilkovou službou. V pracovní dny probíhá přijem objednávek, výroba produktů a jejich expedice bez omezení! 

Podle zákona o evidenci tržeb č.112/2016 Sb. je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Oznámení o fúzi společností ROMOTOP spol. s r.o. a Hein & spol. - úplné znění

 


Showroom - podniková prodejna ROMOTOP Praha 

Plzeňská 136/131, 150 00 Praha 5 - Košíře 

Call: +420-603-567-170

Call: +420-257-221-805

 

Běžná prodejní doba

PO - ČT:  8:00 - 17:00

        PÁ:  8:00 - 14:00

Nabídka služeb:

 • prodej krbových kamen, kachlových kamen, krbových vložek a kachlových krbů
 • doprava zakoupených kamen k zákazníkovi domů
 • instalace (snížená sazba DPH)
 • oprávnění k zapojování spotřebičů na biomasu dle zákona č. 406/2000sb. o hodpodaření energií
 • počítačové návrhy staveb a kamen ve 3D
 • člen Cechu kamnářů ČR
 • prodej náhradních dílů a příslušenství
 • odborné poradenství

Možnost platit kartou nebo hotově.

Podle zákona o evidenci tržeb č.112/2016 Sb. je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

ROMOTOP spol. s r.o.

Komenského 325, 742 01 Suchdol nad Odrou, Czech Republic 

IČ: 47678186, DIČ: CZ47678186, Spisová značka: C4205 vedená u Krajského soudu v Ostravě, ID datové schránky: zcfx4im


 

Představení značky HEIN

Značka HEIN byla založena 21. června 1999 jako firma Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o., sídlící v obci Tošovice nedaleko města Odry. Dne 1. 4. 2021 se stala součástí společnosti ROMOTOP spol. s r.o., a to fúzi sloučením. Spojení společností Romotop a Hein má smysl a jasný cíl – přinášet to nejlepší, co umíme, a to již společně pod jednou značkou ROMOTOP. Ruční výroba tradičních keramických kachlů i nadále pokračuje jako zn. HEIN, která si svou kvalitou vybudovala na trhu místo jako jedna z nejlepších.

Původní myšlenka o založení malé výrobny se rychle rozrostla do současných rozměrů. Dnes disponujeme rozsáhlým pracovištěm se silným technickým zázemím a potenciálem, využívajícím pro výrobu keramiky moderní technologie, s důrazem na zachování tradice. Máme vlastní přípravu používaných směsí a glazur, laboratoř, vývojové pracoviště a veškeré výrobní zařízení. Konkrétním výsledkem naší práce, s přispěním zkušeností a odpovědného přístupu zaměstnanců, jsou nápadité keramické kachle klasického i moderního designu, vhodné pro stavbu kachlových kamen, krbů a tradičních stále oblíbených kachlových sporáků. 

 

 

  

 

 

 

   

 

 

Kachlová kamna

Kachlová kamna poskytují člověku teplo ve formě jemu nejpřirozenější a nejzdravější. Z kachlů Hein, které vyrábíme použitím výhradně kvalitních přírodních materiálů, je možné postavit kachlová kamna klasická, krbová, krby a kuchyňský kachlový sporák, v nichž je spalování dřeva velmi účinným a levným způsobem vytápění s nezanedbatelným ekologickým přínosem.